субота, 14 жовтня 2023 р.

Золотківчани учасники турніру «Шкіряний м’яч»

5 жовтня 2023р., у чудовий сонячний осінній день, на спортивному майданчику Волицького НВК проходив турнір з футболу «Шкіряний м’яч» між учнями 7-9 класів. У змаганнях брали участь 8 команд Шегинівської сільської ради: Балицький НВК, Волицький НВК, Гусаківський НВК, гімназії с. Боляновичі, с. Золотковичі, с. Мишлятичі, с. Мостиська Другі та Шегинівська ЗОШ І-ІІІ ст., які за жеребкуванням були розділені на 2 групи.

Змагання були напруженими і цікавими, оскільки кожна із команд показала свої вміння та навички. Однак, як і у всіх змаганнях, визначаються переможці та призери: І м. – Волицький НВК, ІІ м. – Балицький НВК . Золотківчани, які були наймолодшою командою турніру посіли 5-6 місця, показали цікаву гру, свій непоступливий характер, вольові якості.

Нагородження проводили: заступник голови Шегинівської сільської ради Балабух Р.В., провідний спеціаліст відділу освіти Калита В.Б. та депутати Шегинівської ради.

Змагання проходили дружньо та весело. Призери змагань були нагороджені кубками, медалями та м’ячами.